Aktualności Aktualności RSS

Nowy PORT w Łebie

Czy w Łebie, blisko plaży powstał NOWY PORT przy ul. Jachtowej? Okazuje się że TAK! Mamy nowy SEA-PORT Resort w lesie, który zamierza otworzyć swe nabrzeże dla turystów w nadchodzącym sezonie 2024. Co ma jeszcze do zaoferowania i dla kogo skierowana jest oferta?

Wczasowicze chcący wypocząć nad pięknym, polskim morzem coraz szybciej muszą decydować się gdzie zacumować ze swoją rodziną latem, bo miejsca w pensjonatach powoli zapełniają się rezerwacjami. Alternatywą mogą okazać się kwatery przy plaży, pachnące nowością, których jeszcze nikt nie testował.

Taką okazją wydaje się być kurort SEA-PORT Resort, gdzie na gości czeka 16 nowo wyremontowanych pokoi. Ośrodek wtulony jest w las, w odległości 350 metrów od plaży. Okazuje się że ilość luksusowych miejsc hotelowych dla właścicieli jachtów wokół portu jachtowego w Łebie jest ograniczona, dlatego nowa baza noclegowa w tym miejscu bardzo się przyda.

Ośrodek oferuje nie tylko nocleg, ale możliwość biesiadowania pod parasolem, na ogromnym patio przy murowanym grillu, czy przy wędzeniu świeżo złowionej rybki. Wędkarze mogą zrewanżować się rywalom za nieudany połów meczem ping-ponga, a wieczorami zrelaksować się przy partii bilarda.

Polaków coraz częściej stać na wypoczynek za granicą, gdzie hotele oferują baseny i luksusowe apartamenty oraz szeroką gamę rozrywek. Krajowe kurorty jednak nie pozostają w tyle i gonią zagraniczną konkurencję, tak jak SEA-PORT. Łeba ma jednak coś jeszcze - unikalne na skalę europejską ruchome wydmy, które co roku przeganiane wiatrem, zmieniają wciąż swój kształt. Jeśli chcesz wspiąć się na hałdę piachu o wysokości 10-piętrowego wieżowca, z widokiem po jednej stronie na słone morze, a po drugiej na słodkie jezioro - zapomnij o zagranicy i rozkoszuj się łebskim klimatem!

W tym nowym, polskim kurorcie preferowane są rodziny z małymi dziećmi, które skorzystają na placu zabaw, dostępie do rowerów, a także bezpieczeństwie, jakie oferuje ten ogrodzony obiekt. Ośrodek wydaje się także przyjazny grupom zorganizowanym, oferując turnusy dla emerytów, czy kolonie i zielone szkoły dla dzieci, bo posiada pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej i tym samym spełnia kryteria dla organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Niestety gwarancji pogody nikt nie jest w stanie nam zapewnić nawet na pięknej, ale wietrznej Majorce, za to niezapomniane wrażenia, związane z wypadem na ruchome wydmy z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

 
 

« Wróć zobacz więcej aktualności »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.