Aktualności Aktualności RSS

Pieniądze na wakacje - skąd możemy je uzyskać?

Niektórzy z Nas przez wciąż trwającą epidemię ma problemy finansowe. Jeśli chcemy mieć wakacje, poszukajmy dofinansowania do nich. Jest nadzieja, że tegoroczne lato (2021 rok) będzie lepsze od poprzedniego i uda się nam gdzieś wyjechać. Warto więc w obecnym czasie pomyśleć, jak wspomóc nadwątlony domowy budżet i zapewnić sobie wypoczynek.

czytaj więcej »

Jak nie wydać majątku na wakacjach?

Lody, gofry, rejsy stateczkiem wycieczkowym po morzu, pamiątki, przekąski i ubrania sprzedawane na plaży- to wszystko może kompletnie zrujnować nasz wakacyjny budżet. Z drugiej strony przecież wakacje nie są po to, by wszystkiego sobie odmawiać. Jak wiec połączyć korzystanie z przyjemności z rozsądnym wydawaniem pieniędzy?

czytaj więcej »

Jak czytać oznaczenia na kremach z filtrami?

Moda na intensywne opalanie, korzystanie z solarium oraz olejki przyśpieszające uzyskiwanie opalenizny na szczęście dawno minęła. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze szkodliwości nadmiernego opalania, a wiele osób boryka z jego negatywnymi konsekwencjami np. w postaci nieestetycznych i trudnych do usunięcia przebarwień.

czytaj więcej »

Deski SUP - nowy trend w sportach wodnych

Sporty wodne już od kilku lat przeżywają swój intensywny rozkwit. Coraz więcej osób decyduje się na spróbowanie swoich sił w kitesurfingu czy windsurfingu. Większość sportów wodnych wymaga dość dużej sprawności fizycznej, którą nie każdy posiada, a chętnie by skorzystał z uroków sportów wodnych. Z myślą o takich osobach powstały deski SUP, które w Polsce od kilku lat są coraz popularniejsze.

czytaj więcej »

Dlaczego warto zamieszkać nad morzem?

Lekarze biją na alarm - jesteśmy coraz bardziej zestresowani i przepracowani, a na domiar złego zatracamy umiejętność efektywnego odpoczywania. Doświadczanie takiego stanu rodzi coraz częściej poważne konsekwencje dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Jak się jednak okazuje, możemy sobie skutecznie pomóc w walce o prawdziwy relaks, odpoczynek i w rezultacie także o swoje zdrowie. Wystarczy urlop, a najlepiej - reszta życia - nad morzem.

czytaj więcej »

Rowerem nad morze ze Śląska: przygotowania, ekwipunek, trasy

Jak dojechać rowerem ze Śląska nad morze? Jaką trasę wybrać i o które szlaki rowerowe warto zahaczyć po drodze? Podpowiadamy, jak się przygotować do podróży z południa Polski nad Bałtyk, o czym pamiętać i co ze sobą zabrać.

czytaj więcej »

5 przystanków, 5 noclegów nad morzem, 5 miast, czyli rowerowa przygoda nadmorska

Jazda rowerem to wiele korzyści. Nie tylko poprawiasz swoją kondycję, nie tylko dotleniasz organizm, nie tylko wyrabiasz mięśnie (zwłaszcza nóg), lecz przede wszystkim dajesz porządnie odpocząć swojej głowie. A takiego relaksu nigdy za wiele. Jeśli więc zastanawiasz się, jak spędzisz ostatnie dni lata lub jak z rozmachem wejść w jesień, to podpowiadamy!

czytaj więcej »

Kościoły w Łebie

W Łebie funkcjonują dwa kościoły rzymskokatolickie, które regularnie odprawiają nabożeństwa i które odwiedzane są zarówno przez katolików, jak i przez turystów, zainteresowanych historią i architekturą obiektów sakralnych

czytaj więcej »

Jak dojechać do Łeby?

Łeba jest znana przede wszystkim, jako niezwykle atrakcyjne kąpielisko, które każdego roku przyciąga rzesze turystów zarówno z Polski, jak i spoza jej granic. Rozległe piaszczyste plaże i wyjątkowo ciepły mikroklimat sprawiają, że zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i grupy znajomych chętnie spędzają tu urlop w okresie wakacyjnym, niezależnie od tego, czy są amatorami kąpieli słonecznych, czy preferują raczej długie piesze wędrówki.

czytaj więcej »

Łeba - co robić gdy pada deszcz?

Łeba – miasto położone na Wybrzeżu Słowińskim, znane głównie ze swych niezwykle malowniczych plaż, na których każdego roku kąpieli słonecznych zażywają setki turystów. Spragnieni bardziej aktywnego wypoczynku przemierzają ścieżki Słowińskiego Parki Narodowego, obfitującego w rzadką i będącą pod ochrona faunę i florę.

czytaj więcej »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.