Aktualności Aktualności RSS

10 najciekawszych atrakcji Trójmiasta

Trójmiasto, złożone z Gdańska, Sopotu i Gdyni, jest jednym z najbardziej malowniczych i dynamicznych regionów w Polsce. Od historycznych zabytków, przez malownicze plaże, aż po nowoczesne atrakcje, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oto dziesięć atrakcji, które koniecznie musisz odwiedzić będąc w Trójmieście.

czytaj więcej »

Nowy PORT w Łebie

Czy w Łebie, blisko plaży powstał NOWY PORT przy ul. Jachtowej? Okazuje się że TAK! Mamy nowy SEA-PORT Resort w lesie, który zamierza otworzyć swe nabrzeże dla turystów w nadchodzącym sezonie 2024. Co ma jeszcze do zaoferowania i dla kogo skierowana jest oferta?

czytaj więcej »

Nocleg w Łebie – tanio i smacznie

Łeba, miasto i gmina w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, nad rzeką Łeba i Chełst, gdzie można dojechać drogą ze Szczecina lub Trójmiasta, skręcając w Lęborku na Łebę. Również pociągiem można bez problemu dojechać, zarówno z Gdyni, Wejherowa, Lęborka, jak również ze Słupska, Warszawy czy Grudziądza. Jednak, aby przyjechać do Łeby warto zatrzymać się w cichym, spokojnym miejscu jakim są noclegi Łeba – pokoje Ewela!

czytaj więcej »

Niemieckie stadiony piłkarskie, które warto odwiedzić

Wśród różnych turystycznych celów, niektórzy mogą sobie stawiać właśnie ten: być na choć jednym stadionie utytułowanej i znanej w piłkarskim świecie „firmy”. Jeśli chodzi o naszego zachodniego sąsiada, takich miejsc jest naprawdę sporo.

czytaj więcej »

Apartament na ferie w Beskidach - jak wybrać najlepszy?

Kiedy wybieramy się na wyjazd w czasie ferii, bardzo ważne jest to, aby zadbać o wszelkie, chociażby najmniejsze szczegóły, które mogą wpływać na to, że nasz pobyt będzie naprawdę udany.

czytaj więcej »

Pieniądze na wakacje - skąd możemy je uzyskać?

Niektórzy z Nas przez wciąż trwającą epidemię ma problemy finansowe. Jeśli chcemy mieć wakacje, poszukajmy dofinansowania do nich. Jest nadzieja, że tegoroczne lato (2021 rok) będzie lepsze od poprzedniego i uda się nam gdzieś wyjechać. Warto więc w obecnym czasie pomyśleć, jak wspomóc nadwątlony domowy budżet i zapewnić sobie wypoczynek.

czytaj więcej »

Jak nie wydać majątku na wakacjach?

Lody, gofry, rejsy stateczkiem wycieczkowym po morzu, pamiątki, przekąski i ubrania sprzedawane na plaży- to wszystko może kompletnie zrujnować nasz wakacyjny budżet. Z drugiej strony przecież wakacje nie są po to, by wszystkiego sobie odmawiać. Jak wiec połączyć korzystanie z przyjemności z rozsądnym wydawaniem pieniędzy?

czytaj więcej »

Jak czytać oznaczenia na kremach z filtrami?

Moda na intensywne opalanie, korzystanie z solarium oraz olejki przyśpieszające uzyskiwanie opalenizny na szczęście dawno minęła. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze szkodliwości nadmiernego opalania, a wiele osób boryka z jego negatywnymi konsekwencjami np. w postaci nieestetycznych i trudnych do usunięcia przebarwień.

czytaj więcej »

Deski SUP - nowy trend w sportach wodnych

Sporty wodne już od kilku lat przeżywają swój intensywny rozkwit. Coraz więcej osób decyduje się na spróbowanie swoich sił w kitesurfingu czy windsurfingu. Większość sportów wodnych wymaga dość dużej sprawności fizycznej, którą nie każdy posiada, a chętnie by skorzystał z uroków sportów wodnych. Z myślą o takich osobach powstały deski SUP, które w Polsce od kilku lat są coraz popularniejsze.

czytaj więcej »

Dlaczego warto zamieszkać nad morzem?

Lekarze biją na alarm - jesteśmy coraz bardziej zestresowani i przepracowani, a na domiar złego zatracamy umiejętność efektywnego odpoczywania. Doświadczanie takiego stanu rodzi coraz częściej poważne konsekwencje dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Jak się jednak okazuje, możemy sobie skutecznie pomóc w walce o prawdziwy relaks, odpoczynek i w rezultacie także o swoje zdrowie. Wystarczy urlop, a najlepiej - reszta życia - nad morzem.

czytaj więcej »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.