Polityka Prywatnosci

Na podstawie: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony i przetwarzania danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) krajach UE będzie stosowane od 25 maja 2018 r. W związku z powyższym przekazujemy niezbędne informacje w tym zakresie.

 

1. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest ENERGETYCZNI spółka z o.o., Żukczyn ul.Młyńska 2a, 80-031 Łęgowo. 

 

2.KONTAKT W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Email: info@lebanoclegi.com

Poczta: ENERGETYCZNI spółka z o.o., Żukczyn ul.Młyńska 2a, 80-031 Łęgowo. 

 

3. DANE OSOBOWE
3.1. Dane osobowe gromadzone są w związku z aktywnością w serwisie internetowym lebanoclegi.com, w szczególności poprzez rejestrację konta użytkownika, dodanie ogłoszenia, kontakt poprzez formularz, etc.

3.2 Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są w celu wykonania zawartej umowy, przede wszystkim:
- Rejestracji konta użytkownika.
- Zamieszczenia ogłoszenia.
- Zamieszczania treści na stronie.
- Kontaktu ze administratorem.
- Rozwiązywania problemów technicznych.

3.3 Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

3.4 Odbiorcą Państwa danych osobowych są pracownicy i współpracownicy ENERGETYCZNI spółka z o.o.

3.5 Państwa dane osobowe przechowywane i przetwarzane będą do czasu zgłoszenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec
przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

3.6 Dane osobowe przechowywane dla celów przesyłania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego będą przechowywane i przetwarzane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie bądź żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

3.7 Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
a także prawo do przenoszenia danych.W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.