Aktualności Aktualności RSS

Nocleg w Łebie – tanio i smacznie

Łeba, miasto i gmina w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, nad rzeką Łeba i Chełst, gdzie można dojechać drogą ze Szczecina lub Trójmiasta, skręcając w Lęborku na Łebę. Również pociągiem można bez problemu dojechać, zarówno z Gdyni, Wejherowa, Lęborka, jak również ze Słupska, Warszawy czy Grudziądza. Jednak, aby przyjechać do Łeby warto zatrzymać się w cichym, spokojnym miejscu jakim są noclegi Łeba – pokoje Ewela!

Bar Laguna

Pensjonat Łeba nie tylko dysponuje pokojami i apartamentami, ale także przepyszną kuchnią z rąk samego właściciela Tomka! Bar Laguna posiada w swoim menu potrawy o tradycyjnej metodzie ich przyrządzania. Najbardziej polecane nad polskim morzem są oczywiście ryby smażone klasyczne na patelni, ale nie zabranie także innych rzeczy, chociażby dla najmłodszych czyli naleśników czy zup. Właściciel Tomek posiada własny ogródek, z którego przyprawy dodaje do potraw. Stąd pewność, że dania nie są nafaszerowane sztucznymi przyprawami. Sami właściciele unikają żywności przetworzonej, co świadczy chociaż o tym, że codziennie rano są przywożone świeże produkty prosto do rąk Tomka. Wystrój lokalu posiada efekty słowiańskie, co daje duży plus do całej aranżacji.

Łeba – Nowęcin

Noclegi Łeba są położone zaledwie 2 km od centrum gwarnej Łeby. Co czyni to miejsce doskonałą odskocznią od codzienności, wrzasków, głośnych turystów, od pracy i smartfonów. Nowęcin posiada dobre połączenie z centrum jak i z samą plażą. Dla mniej aktywnych turystów są udogodnienia takie jak autobus miejski, meleksy, kolejka turystyczna czy taksówki. Jednak od pensjonatu do plaży prowadzi również malownicza i bezpieczna ścieżka pieszo-rowerowa, idealna na spacer.

Pensjonat Ewela – pokoje

Dla dyspozycji gości są komfortowe pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. W każdym pokoju jest łazienka (w której znajduje się parawan na plażę) oraz telewizja. Goście mają również dostęp do ogólnodostępnej kuchni, w której znajdują się wszystkie potrzebne kuchenne przybory oraz lodówka. Właściciele dbają również o rodziny z dziećmi, dlatego do dyspozycji są również apartamenty dla rodzin z osobnym wejściem, osobną kuchnią i większą ilością miejsc do spania. Właścicielom bardzo zależy na dobrej opinii oraz na gościach, aby wypoczęli i niczego im nie brakowało. Dlatego jest umożliwiony ogólny dostęp dla wszystkich gości żelazko, deska do prasowania, bezpłatny parking, możliwość grillowania i biesiadowania pod zadaszoną wiatą.

Pokoje Ewela do każdego podchodzą indywidualnie, dbając o to, aby wakacje w Łebie były dla każdego członka rodziny niezapomniane oraz smaczne.

« Wróć zobacz więcej aktualności »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.