Atrakcje  RSS

Ośrodki jeździeckie

Nowęcin

Łeba to jedna z chętniej wybieranych jako miejsce wypoczynku miejscowości nad morzem. Wśród bardzo wielu atrakcji, które można tam znaleźć do ciekawych zaliczyć na pewno należy możliwość jazdy konnej. Piękne okolice i odpowiednio przygotowane ośrodki umożliwiają korzystanie z tej możliwości wszystkim.


W okolicach Łeby jest wiele ośrodków jeździeckich, oferujących turystom możliwość aktywnego wypoczynku. Położony w odległości około 1 km od Łeby ośrodek Senny to miejsce, gdzie nie tylko można skorzystać z jazdy konnej, ale także przenocować i skorzystać z wielu innych atrakcji. Warto wspomnieć, iż ośrodek umożliwia przyjazd także z własnym koniem. Do dyspozycji gości są nie tylko odpowiednio przygotowane do jazdy konnej czy skoków przez przeszkody konie, ale także kuce, idealnie sprawdzające się jako wierzchowce dla dzieci. Ośrodek może się pochwalić wieloma zdobytymi wyróżnieniami, co poświadcza wysoką jakość kadry jak również odpowiednie przygotowanie koni.

Rancho Ulinia to kolejne miejsce warte uwagi. Oferuje nie tylko przejażdżki konne, ale także noclegi jak również możliwość uczestniczenia w bardzo wielu organizowanych tam obozach w siodle. Położenie w niezwykle malowniczej i czystej okolicy to także możliwość oddychania wspaniałym powietrzem. W sezonie organizowane są tutaj biegi, ogniska oraz zabawy terenowe, w chwilach wolnych od jazdy konnej można skorzystać także między innymi z sali fitness czy siłowni.

Ciekawym miejscem jest także stadnina koni Franciszka Maciukiewicza, gdzie można oddać się przyjemności jazdy między innymi na doskonale przygotowanych koniach małopolskich. Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi dla przyjeżdżających turystów, bez problemu również na miejscu można korzystać z wielu innych atrakcji, takich jak plac zabaw dla dzieci czy ciekawe gry dla rodziców.
 

Jazda konna brzegiem morza w Łebie

Ośrodki starają się zapewnić jak najlepsze możliwości do jazdy konnej na swoim terenie, jednak osoby mające odpowiednie doświadczenie bez problemu mogą się wypuszczać znacznie dalej. Jezioro Łeba okolone dużą ilością lasów i zieleni to wprost idealne miejsce do takiej właśnie formy wypoczynku. Bez problemu także można udać się na przejażdżkę brzegiem morza, tutaj jednak należy wybierać takie miejsca, w których będzie mniej osób. Na plażę prowadzą trasy, które wykorzystywane są właśnie do przejażdżek konnych jak również bryczkami. Dla tych, którzy odwiedzają Łebę i znajdujące się tam ośrodki po raz pierwszy pracownicy służą pomocą, bez problemu można poprosić o pokazanie najlepszych i bezpiecznych tras do jazdy konnej.

źródło zdjęcia głównego: flicrk.com (autor: ​Ken Marshall)

« Wróć zobacz więcej atrakcji »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.