Polityka Prywatnosci

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Rejestracja w bazie noclegowej jest wyrażeniem zgody na udostępnienie danych firmy odwiedzającym serwis LebaNoclegi.com.
2. Każdy zarejestrowany użytkownik zobowiązany jest chronić swoje hasło.
3. Zarejestrowane użytkownicy w każdym momencie mogą usunąć swoje dane z katalogu.
4. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe oraz hasła są bardzo dobrze chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby serwisu LebaNoclegi.com zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).
5. Zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail wiadomości o charakterze handlowym (również reklamowych) oraz przetwarzanie ich przez LebaNoclegi.com na zasadach określonych przepisami Ustawy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie powyższych informacji do celów marketingowych przez LebaNoclegi.com.
6. NaszaLeba.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwość i nierzetelność treści zamieszczanych przez rejestrujące się firmy oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisu oraz utraty danych.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą Polityką Prywatność oraz regulaminem prosimy o niekorzystanie z bazy LebaNoclegi.com


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.