Atrakcje  RSS

Rejsy wędkarskie

Łeba

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się tak zwane rejsy wędkarskie. Można wziąć w nich udział między innymi w Łebie, a więc słynnej nadmorskiej miejscowości, do której każdego roku przybywają rzesze turystów.


Tego typu wyprawy odbywają się przez cały rok, a więc nie trzeba się martwić, że nie dostało się urlopu w wakacje, można bowiem wyruszyć np. jesienią. Trzeba mieć jednak na uwadze, że rejs może dojść do skutku tylko w korzystnych warunkach atmosferycznych. Najpopularniejsze są oczywiście połowy dorsza. Takie rejsy trwają np. dziesięć godzin, ale można je przedłużyć. Istnieje np. opcja kilkudniowej wyprawy. Na rejs nie trzeba zabierać ze sobą sprzętu wędkarskiego, bowiem istnieje możliwość jego wypożyczenia już na statku.
 

To doskonała okazja do tego, żeby zapoznać się z technikami połowu ryb - specjaliści służą radą i pomocą. Warto wybrać się na taki rejs z rodziną lub przyjaciółmi, bowiem to również świetna okazja do integracji i ciekawego spędzenia razem czasu. Ciekawostką jest także to, że ryby, które złowimy, należą do nas. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Wyprawa ta jest poza tym bardzo bezpieczna, uczestnicy mają ubezpieczenie itd. Nie trzeba zatem niczego się obawiać. Załoga z pewnością nie zapomni także o rozmaitych pasjonujących morskich opowieściach. Firm, które oferują takie rejsy jest w Łebie naprawdę dużo, toteż jest w czym wybierać. Nie ma na co czekać, warto już dziś o tym pomyśleć.
 
źródło zdjęcia głównego: flickr.com, autor ​Barney Moss

« Wróć zobacz więcej atrakcji »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.