Aktualności Aktualności RSS

Kościoły w Łebie

W Łebie funkcjonują dwa kościoły rzymskokatolickie, które regularnie odprawiają nabożeństwa i które odwiedzane są zarówno przez katolików, jak i przez turystów, zainteresowanych historią i architekturą obiektów sakralnych

czytaj więcej »

Jak dojechać do Łeby?

Łeba jest znana przede wszystkim, jako niezwykle atrakcyjne kąpielisko, które każdego roku przyciąga rzesze turystów zarówno z Polski, jak i spoza jej granic. Rozległe piaszczyste plaże i wyjątkowo ciepły mikroklimat sprawiają, że zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i grupy znajomych chętnie spędzają tu urlop w okresie wakacyjnym, niezależnie od tego, czy są amatorami kąpieli słonecznych, czy preferują raczej długie piesze wędrówki.

czytaj więcej »

Łeba - co robić gdy pada deszcz?

Łeba – miasto położone na Wybrzeżu Słowińskim, znane głównie ze swych niezwykle malowniczych plaż, na których każdego roku kąpieli słonecznych zażywają setki turystów. Spragnieni bardziej aktywnego wypoczynku przemierzają ścieżki Słowińskiego Parki Narodowego, obfitującego w rzadką i będącą pod ochrona faunę i florę.

czytaj więcej »

7 najciekawszych sposobów na spędzanie czasu na plaży

Plaża wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z możliwością kąpieli i opalania. Ręczniki, a na nich leżące osoby to chyba to, co większość ma na myśli myśląc o wypoczynku w tym miejscu. Jednakże plaża to miejsce, gdzie bez problemu można także oddać się innym, równie przyjemnym zajęciom. Dzięki temu czas z pewnością będzie biegł znacznie szybciej, a wrażenia z pobytu na urlopie będą niezapomniane.

czytaj więcej »

Dyskoteki nad morzem - niebezpieczeństwa

Wypoczynek nad morzem to z pewnością możliwość spędzenia czasu w niezwykle interesujący sposób. Dla turystów, którzy odwiedzają nadmorskie miejscowości, przygotowuje się wiele interesujących atrakcji, które mają im umilić pobyt o każdej porze. Dla tych, którzy chcą sprawdzić, jak ciekawie można spędzić czas nad morzem wieczorem, organizowane są dyskoteki.

czytaj więcej »

Smażalnie ryb nad morzem

Mimo, że dobrą rybkę możemy znakomicie przygotować sami, to jednak ryba przyrządzona przez nas, a prosto ze smażalni często czyni różnicę.

czytaj więcej »

Wakacje pod namiotem - wady i zalety, co trzeba zabrać?

Mój pierwszy wyjazd na wakacje był wyprawą pod namiot. Od tego czasu uważam taką formę wypoczynku za jedną z bardziej interesujących. Chociaż wiele osób może narzekać na brak wygód, to ja wypad pod namiot cenię jako świetną przygodę. Naprawdę nie ma tutaj większego znaczenia, czy jedziemy na taki wypad z przyjaciółmi, ukochaną osobą bądź też na rodzinny wypoczynek.

czytaj więcej »

Autostopem nad morze - praktyczne porady!

Z nadejściem cieplejszych dni ludziom zaczyna się marzyć wypoczynek nad morzem. Gdy uda się już zorganizować urlop i fundusze na wczasy zapada decyzja - jedziemy. Fale, piasek, wiatr, plaże, sporty i zwiedzanie. Obrany kierunek: Łeba!

czytaj więcej »

Fikcyjne noclegi nad morzem - na co trzeba uważać?

Mimo wzrastającej popularności wczasów zagranicznych wciąż wiele osób decyduje się na spędzenie wakacji nad Bałtykiem. Wpływają na to między innymi niezwykłe walory przyrodnicze polskiego wybrzeża, w tym bliskość lasów, wydm i pięknych, szerokich plaż, oraz strzelistych klifów. Wiele zakątków znajduje się pod ochroną z uwagi na bogactwo unikalnej flory i fauny.

czytaj więcej »

Łeba - najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa nad polskim morzem

​Miasto Łeba to najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa nad polskim morzem. Panuje tam specyficzny klimat i można wypoczywać na szerokich piaszczystych plażach z ruchomymi wydmami. Jest to główna atrakcja turystyczna, którą można podziwiać w Słowińskim Parku Narodowym.

czytaj więcej »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.